Останато

Останато

(Showing 1 – 12 products of 17 products)

Прикажи:
27% Попуст
Држач за мобилен телефонДржач за мобилен телефон

Држач за мобилен телефон

Краток опис:

Димензии: 13*10.4*7.6cm

Материјал: АБС

Боја: Иста како на фотографијата (црна)

40% Попуст
Обликувач за брада - проѕиренОбликувач за брада - проѕирен

Обликувач на брада – проѕирен

Краток опис:

Материјал: пластика
Боја: проѕирна
Димензии: 20.5 х 10.5 х 0.35cm

14% ПопустНема лагер

Чаша со рачка срце

Краток опис:

Бела, керамичка чаша со рачка срце.
Димензии: висина: 9.5cm, дијаметар: 8.2cm
Апликацијата на чашата ја има од двете страни, напред и назад.
Чашата е спакувана во кутивче.

32% ПопустНема лагер

Чаша, дизајн кафе 01

Краток опис:

Бела, керамичка чаша со принт/мотив како на фотографијата.
Чашата е спакувана во кутивче.

65% Попуст

Алатка за цртање на кафе од нерѓосувачки челик

Краток опис:

Материјал: нерѓосувачки челик
Должина: 13.5cm

51% Попуст

Алуминиумски, водоотпорен привеок за чување апчиња

Краток опис:

Материјал: легура од алуминиум
Димензии: 9.8 х 1.4cm
Составен од 3 дела кои се надоградливи еден со друг.

50% Попуст

Држач за шише со вентил за наводнување капка по капка

Краток опис:

Материјал: пластика
Боја: зелена
Димензии: 135 x 35 x 55mm

Еколошка четка за заби со бамбусова рачка

Краток опис:

Четка со висок квалитет за заштита на вашите заби. Бамбусот е биоразградлив и е безбеден за вашето здравје и заштитата на животната средина.

Карактеристики:
Материјал на рачка: Бамбус
Материјал на четка: Рециклиран најлон
Големина: 175 x 15 x 5mm
Тежина: 10гр
Боја: Исто како на фотографијата
Количина: 1 парче
Пакување: Кутија

Еколошка четка за заби со бамбусова рачка – црна

Краток опис:

Четка со висок квалитет за заштита на вашите заби. Бамбусот е биоразградлив и е безбеден за вашето здравје и заштитата на животната средина.

Карактеристики:
Материјал на рачка: Бамбус
Материјал на четка: Рециклиран најлон
Големина: 175 x 15 x 5mm
Тежина: 10гр
Боја: Исто како на фотографијата
Количина: 1 парче
Пакување: Кутија

40% Попуст

Кутија за подарок 8 х 7.5cm

Краток опис:

Материјал: Хартија

Димензии: приближно 8 х 7.5 х 5cm

Боја: темно сина (како на фотографијата)

41% Попуст

Очила за читање – зголемуваат 1.6 пати

Краток опис:

Очила погодни за читање или за работа од близина. Зголемуваат 1.6 пати.
Удобни се бидејќи се лесни за носење и имаат силиконска гумичка на делот каде што очилата лежат на носната коска.

Материјал: пластика
Боја: црна рамка(како на фотографијата

63% Попуст

Пластичен држач за сунгерче

Краток опис:

Материјал: пластика
Должина: 8см
Ширина: 2cm
Висина: 7см
Боја: Сина
Во производот не е вклучено сунгерче.

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
1 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Sidebar