Филџан со постоље и лажичка

Original price was: 290 ден.Current price is: 150 ден.

48% Попуст
Close
Price Summary
  • 290 ден
  • 150 ден
  • 48%
  • 150 ден
  • Генерално заштедувате 140 ден (48%) на овој производ
На лагер
Краток опис:

Сетот вклучува:
– Филџан на кој во форма на срце пишува „I love you“ висина:6cm; дијаметар 9cm.
– Постоље со магнет за држење на лажичката 12x9cm.
– Лажичка.
– Кутија.

Избриши
SKU: Не е достапно Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување