Средство за полирање на фарови (30ml)

380 ден

42% Попуст
Close
Price Summary
  • 650 ден
  • 380 ден
  • 42%
  • 380 ден
  • Генерално заштедувате 270 ден (42%) на овој производ
Побрзајте, уште 2 на лагер.
Краток опис:

Сетот содржи:
– Средство за полирање на фарови (30ml)
– Сунѓер

Ефикасноста на средството се гледа после првиот третман.

Категорија:
Опис

Упатство за употреба:

1 . Вклучете ги светлата на автомобилот повеќе од половина час или оставете го автомобилот (фаровите) на сончева светлина, доведете ја температурата на фаровите на возилото над 40 °C.

2. Користете го овој производ за да го нанесете на сунѓер и постојано бришете ги светлата на автомобилот околу 3 минути. По завршувањето, почекајте 5 минути и на крајот исчистете ги светлата на автомобилот со вода.

3 . За да се постигне саканиот ефект, се препорачува повторна употреба од 2 пати.

Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување