Шоља за кафе со уникатен принт

300 ден

14% Попуст
Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 300 ден
  • 14%
  • 300 ден
  • Генерално заштедувате 50 ден (14%) на овој производ
На лагер
Краток опис:

Материјал: керамика
Димензија на чашата: 7 х 7 cm
Натпис: исто како на фотографијата
Чашата е спакувана во кутивче.

Избриши
SKU: Не е достапно Категорија:
Дополнителни информации
Димензии Не е достапно
Одберете модел

01, 02, 03, 04, 05

Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување