53% Попуст

Шоља за кафе со уникатен принт

190 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 190 ден
  • 53%
  • 190 ден
  • Генерално заштедувате 210 ден (53%) на овој производ
Краток опис:

Материјал: керамика
Димензија на чашата: 7 х 7 cm
Натпис: исто како на фотографијата
Чашата е спакувана во кутивче.

Избриши
SKU: N/A Category:
Дополнителни информации
Димензии N/A
Одберете модел

01, 02, 03, 04, 05

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
Facebook
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar