31% Попуст

Еколошка четка за заби со бамбусова рачка – црна

90 ден

Close
Price Summary
  • 130 ден
  • 90 ден
  • 31%
  • 90 ден
  • Генерално заштедувате 40 ден (31%) на овој производ
Побрзајте, уште 2 на лагер.
Краток опис:

Четка со висок квалитет за заштита на вашите заби. Бамбусот е биоразградлив и е безбеден за вашето здравје и заштитата на животната средина.

Карактеристики:
Материјал на рачка: Бамбус
Материјал на четка: Рециклиран најлон
Големина: 175 x 15 x 5mm
Тежина: 10гр
Боја: Исто како на фотографијата
Количина: 1 парче
Пакување: Кутија

Категорија
Детали за производот

Совети:
Американската стоматолошка асоцијација (АДА) препорачува замена на вашата четка за заби на секои три до четири месеци, или пак почесто доколку влакната се оштетени, ако сте болни, или ако имате ослабен имунолошки систем.

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar