Електроника

Електроника

Прикажување на сите 6 производи

Прикажи:
41% Попуст

MS Bluetooth слушалки со микрофон

Краток опис:

ДОМЕТ <=10M

СОФТВЕР A2DP1.2, HFP1.6, AVRCP1.4, HSP

БАТЕРИЈА Полнлива Po-Li батерија (80mAh)

ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ <2h

ВРЕМЕ НА РАБОТА Околу 4h

ВРЕМЕ НА МИРУВАЊЕ околу 100h

TF card slot

КОНТРОЛА НА ВОЛУМЕН

 

26% ПопустFeatured

Bluetooth 3,5мм AUX IN аудио адаптер за автомобил

Краток опис:

Bluetooth верзија: 4.1
Фреквентен опсег: 2.4GHz
Профил: A2DP
Опсег на пренос: До 10m
I / O: 3.5mm женски приклучок, мини USB женски приклучок
Напојување: DC 5V
Време за полнење: Околу 30 мин
Време за работа: Околу 4ч
Димензии: 1.4х1.5х5.8cm
Боја: Црна

Пакетот вклучува:

1 * Bluetooth аудио ресивер
1 * 3.5mm до 3.5mm адаптер
1 * USB кабел за полнење

33% ПопустFeatured

Bluetooth слушалки со микрофон

Краток опис:

Безжични

Bluetooth V4.1

HD квалитет на звук

Отпорност: 32Ω

Контрола на јачина на звук: Да

Одговараат за сите видови мобилни телефони (Android, IOS)

Пакетот вклучува и кабелче за полнење

Боја: црна

FeaturedНема лагер

Bluetooth слушалки со микрофон – црвени

Краток опис:

Безжични

Bluetooth V4.2

Bluetooth Одалеченост: 10m

Отпорност: 32Ω

Контрола на јачина на звук: Да

Одговараат за сите видови мобилни телефони (Android, IOS)

Пакетот вклучува: слушалки, кабелче за полнење и капа за уво (S, M, L)

Боја: црвена

Лед светилки со USB приклучок – 2, 3, 4 и 5 метри

Краток опис:

Волтажа: DC 5V (USB Power Supply)
Водоотпорнот: НЕ
LED Type: SMD 3528
Боја на светлост: Бела
Работна температура: -25~60 Celsius
Должина на USB кабелот: 90cm

36% Попуст

Оптички маус во форма на автомобил (USB3.0/2.0/1.1)

Краток опис:

3 Button
1000 dpi
High precision
HD duo technology
USB3.0/2.0/1.1
Достапни бои: Црна, Сива и Црвена

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar