НАЈПРОДАВАНИ

43% ПопустНема лагер

Престилка за брада

Краток опис:

Престилка за заштита од паѓање на влакна при бричење односно украсување на брада.

Димензии: 120 х 75 cm

Водоотпорен материјал

Original price was: 490 ден.Current price is: 280 ден.
26% ПопустПрепорачано

Bluetooth 3,5мм AUX IN аудио адаптер за автомобил

Краток опис:

Bluetooth верзија: 4.1
Фреквентен опсег: 2.4GHz
Профил: A2DP
Опсег на пренос: До 10m
I / O: 3.5mm женски приклучок, мини USB женски приклучок
Напојување: DC 5V
Време за полнење: Околу 30 мин
Време за работа: Околу 4ч
Димензии: 1.4х1.5х5.8cm
Боја: Црна

Пакетот вклучува:

1 * Bluetooth аудио ресивер
1 * 3.5mm до 3.5mm адаптер
1 * USB кабел за полнење

Original price was: 390 ден.Current price is: 290 ден.
43% Попуст
Ултрасоничен уред за дресирање и одбрана од агресивни кучињаУлтрасоничен уред за дресирање и одбрана од агресивни кучиња

Ултрасоничен уред за дресирање и одбрана од агресивни кучиња

Краток опис:

Материјал: ABS
Боја: жолта
Фреквенција: 25KHZ
Големина: 140 х 40 х 30mm
Нето тежина: 55g
Користи батерија: 1 X 9V алкална, која не е вклучена во производот.

Original price was: 690 ден.Current price is: 390 ден.
46% Попуст

Привезок „Drive safe“

Краток опис:

Материјал: не’рѓосувачки челик
Димензии на плочката: 4 х 1cm
Дијаметар на кружната плочка (love you): 1.8cm
Дијаметар на прстенот (за закачување): 2.5cm
Натпис: исто како на фотографијата

Original price was: 350 ден.Current price is: 190 ден.
43% Попуст

Држач за шише со вентил за наводнување капка по капка

Краток опис:

Материјал: пластика
Боја: зелена
Димензии: 135 x 35 x 55mm

Original price was: 70 ден.Current price is: 40 ден.
49% Попуст
Сет од два привезоци - срце+клучСет од два привезоци - срце+клуч

Сет од два привезоци – срце+клуч

Краток опис:

Материјал: легура од цинк

Димензии: срцето: 3 x 2.5cm; клучот: 1.8×3.5cm

Должина на привезокот комплет: околу 88 mm

Original price was: 390 ден.Current price is: 200 ден.
43% Попуст

Сет од две ланчиња – срце+клуч

Краток опис:

Материјал: легура од цинк

Димензии: должина на срцето: 3.3cm; должината на клучот: 4.2cm

Должина на ланчето: околу 60 см

Тежина: околу 19,5 g

Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

Original price was: 490 ден.Current price is: 280 ден.
29% ПопустПрепорачано

Престилка за готвење „Машко тело“ 01

Краток опис:

Материјал: Полиестер
Димензии: 55-60cm x 72cm

Original price was: 690 ден.Current price is: 490 ден.
29% ПопустПрепорачано

Престилка за готвење „Superman“ – машко

Краток опис:

Материјал: Полиестер 100%
Димензии: 54cm x 73cm
* Може да се пере во машина за перење алишта на температура до 50°C
* Нема потреба од пеглање после перење

Original price was: 690 ден.Current price is: 490 ден.
40% Попуст
Брош - мини стетоскоп

Брош – мини стетоскоп

Краток опис:

Идеален подарок за најдобриот доктор, стоматолог…
Материјал: легура од цинк.
Димензија: 1.5 х 2.6cm

Original price was: 250 ден.Current price is: 150 ден.
22% ПопустНема лагер
Држач за кошулаДржач за кошула

Држач за кошула 01 (црн)

Краток опис:

Боја: црна
Материјал: полиестер
Висина на држачите: 10 cm
Сетот содржи х 2 држачи

Original price was: 890 ден.Current price is: 690 ден.
36% ПопустНема лагер

Женско ланче со „I love you“ на 100 јазици

Краток опис:

Материјал: Легура
Димензии на срцето: 1.4 х 1.8cm
Тежина: 4g
Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

Original price was: 390 ден.Current price is: 250 ден.
56% ПопустПрепорачаноНема лагер

Bluetooth слушалки со микрофон

Краток опис:

Безжични

Bluetooth V4.1

HD квалитет на звук

Отпорност: 32Ω

Контрола на јачина на звук: Да

Одговараат за сите видови мобилни телефони (Android, IOS)

Пакетот вклучува и кабелче за полнење

Боја: црна

Original price was: 450 ден.Current price is: 200 ден.
ПрепорачаноНема лагер

Женски рачен часовник – модел 01

Краток опис:

Должина: 25cm
Дебелина: 0.88cm
Дијаметар на делот на часовникот: 3.5cm
Боја: како на фотографијата
Тежина: 28.6g
Водоотпорен но не е препорачливо да се пере во машина, да се бањате или да пливате со него.

81% Попуст

Очила за сонце – унисекс

Краток опис:

Материјал на рамка: Пластика
Заштита: UV 400
Боја: Црна
Димензии: Опишани на фотографијата

Original price was: 1,290 ден.Current price is: 250 ден.
29% ПопустНема лагер

Престилка за готвење „Машко тело“ 02

Краток опис:

Материјал: Полиестер
Димензии: 55-60cm x 72cm

Original price was: 690 ден.Current price is: 490 ден.
48% Попуст

Филџан со постоље и лажичка

Краток опис:

Сетот вклучува:
– Филџан на кој во форма на срце пишува „I love you“ висина:6cm; дијаметар 9cm.
– Постоље со магнет за држење на лажичката 12x9cm.
– Лажичка.
– Кутија.

Original price was: 290 ден.Current price is: 150 ден.
41% ПопустПрепорачано

Чаша, дизајн кактус 01

Краток опис:

Бела, керамичка чаша со принт/мотив кактуси.
Чашата е спакувана во кутивче.

Original price was: 290 ден.Current price is: 170 ден.
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување