За Него

За Него

(Се прикажуваат 1 - 15 производи од 16 производи)

Прикажи:
22% Попуст

Држач за кошула 01 (беж)

Краток опис:

Боја: беж (месо боја)
Материјал: полиестер
Висина на држачите: 10 cm
Сетот содржи х 2 држачи

690 ден
22% Попуст
Држач за кошулаДржач за кошула

Држач за кошула 01 (црн)

Краток опис:

Боја: црна
Материјал: полиестер
Висина на држачите: 10 cm
Сетот содржи х 2 држачи

690 ден
22% Попуст

Држач за кошула 02

Краток опис:

Боја: црна
Материјал: полиестер
Висина на држачите: 10 cm
Сетот содржи х 2 држачи

690 ден
44% Попуст
Нараквица „тег“ од природен црн камен од вулканска лаваНараквица „тег“ од природен црн камен од вулканска лава

Нараквица „тег“ од природен црн камен од вулканска лава

Краток опис:

Должина: 20cm
Големина на едно топче: 8mm
Големина на привезокот (тегот): 1.9cm
Материјал на топчињата: природен црн камен од вулканска лава
Материјал на привезокот (тегот): легура од цинк

250 ден
45% Попуст

Сет од две ланчиња – срце+клуч (2)

Краток опис:

Материјал: легура од цинк

Димензии на срцето: 2.2 х 2cm

Димензии на клучот: 1.8 х 1cm

Должина на ланчето: околу 45 + 5см

Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

220 ден
39% Попуст

Нараквица – модел 01

Краток опис:

Моден додаток – нараквица.
Материјал: кожа
Димензии: 22cm x 4cm

300 ден
33% Попуст

Нараквица – модел 04

Краток опис:

Моден додаток – нараквица.
Должина: 40cm
Тежина: околу 10g

330 ден
34% Попуст

Нараквица – модел 05

Краток опис:

Моден додаток – нараквица.
Должина: околу 70-75cm + 3cm
Материјал: кожа (освен котвата која е легура од метал)
Боја на кожата: по избор
Боја на котвата: златна

63% Попуст

Нараквица – жилет

Краток опис:

Моден додаток – нараквица.
Должина: 62cm
Материјал: кожа + легура од цинк
Боја на жилетот: сребрена

44% Попуст

Нараквица – модел 06

Краток опис:

Моден додаток – нараквица.
Димензии: 21cm x 10mm
Боја: црна

250 ден
59% ПопустНема лагер

Нараквица – модел 07

Краток опис:

Моден додаток – нараквица.
Димензии: 21 x 17mm
Тежина: околу 24g
Боја: црна

200 ден
64% Попуст

Нараквица – модел 08

Краток опис:

Моден додаток – нараквица.
Димензии: 21cm x 20mm
Тежина: околу 27g
Боја: кафена

250 ден
49% Попуст

Нараквица – модел 09

Краток опис:

Моден додаток – нараквица.
Должина: 21cm
Материјал: кожа
Боја: по избор

49% Попуст

Нараквица – Че Гевара

Краток опис:

Моден додаток – нараквица.
Должина: 21cm
Материјал: кожа
Боја: црна

250 ден
73% Попуст

Очила за сонце – унисекс

Краток опис:

Материјал на рамка: Пластика
Заштита: UV 400
Боја: Црна
Димензии: Опишани на фотографијата

350 ден
Scroll To Top
Close
Close
Производи
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување