Држач за шише со вентил за наводнување капка по капка

Original price was: 70 ден.Current price is: 40 ден.

43% Попуст
Close
Price Summary
  • 70 ден
  • 40 ден
  • 43%
  • 40 ден
  • Генерално заштедувате 30 ден (43%) на овој производ
На лагер
Краток опис:

Материјал: пластика
Боја: зелена
Димензии: 135 x 35 x 55mm

Избриши
SKU: Не е достапно Категорија:
Опис

– Држач за шише со вентил за наводнување на растенијата со контролен вентил може да ја контролира брзината на капење од 0-60s / 1 капка, а капката за одржливо ослободување трае 1-15 дена.

– Едноставно и удобно, нема потреба од никаква незгодна инсталација, наполнете го шишето со вода, ставете го вентилот и издупчете неколку дупки на дното на шишето.

Дополнителни информации
Одберете боја

ЗЕЛЕНА, СИНА

Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување