50% Попуст

Држач за шише со вентил за наводнување капка по капка

70 ден

Close
Price Summary
  • 140 ден
  • 70 ден
  • 50%
  • 70 ден
  • Генерално заштедувате 70 ден (50%) на овој производ
Краток опис:

Материјал: пластика
Боја: зелена
Димензии: 135 x 35 x 55mm

Избриши
SKU: N/A Category:
Детали за производот

– Држач за шише со вентил за наводнување на растенијата со контролен вентил може да ја контролира брзината на капење од 0-60s / 1 капка, а капката за одржливо ослободување трае 1-15 дена.

– Едноставно и удобно, нема потреба од никаква незгодна инсталација, наполнете го шишето со вода, ставете го вентилот и издупчете неколку дупки на дното на шишето.

Дополнителни информации
Одберете боја

ЗЕЛЕНА, СИНА

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar