Домашни миленици

Домашни миленици

Прикажување на сите 5 производи

Прикажи:
57% Попуст
Прилагодлив појас за домашни миленици за во автомобилПрилагодлив појас за домашни миленици за во автомобил

Прилагодлив појас за домашни миленици за во автомобил

Краток опис:

Димензии: 25mm х 65cm

Должината на појасот е прилагодлива. Практичен, безбеден и едноставен.

38% Попуст

Брош – кученце со коска

Краток опис:

Материјал: легура од цинк
Димензии на брошот: 2 х 2.5cm
Димензии на коската: 1 х 2cm

180 ден
36% Попуст

Декоративен камен за аквариум со дупчиња за криење

Краток опис:

Декоративен камен за аквариум (како на фотографијата).
Димензии: 10.7cm x 10.5cm

290 ден
67% Попуст

Пластична топка за мал хрчак

Краток опис:

Материјал: Пластика
Боја: Проѕирна (како на фотографијата)
Дијаметар: 10cm
Наменето е само за мали хрчаци или како играчка за мачка или куче.

100 ден
43% Попуст
Ултрасоничен уред за дресирање и одбрана од агресивни кучињаУлтрасоничен уред за дресирање и одбрана од агресивни кучиња

Ултрасоничен уред за дресирање и одбрана од агресивни кучиња

Краток опис:

Материјал: ABS
Боја: жолта
Фреквенција: 25KHZ
Големина: 140 х 40 х 30mm
Нето тежина: 55g
Користи батерија: 1 X 9V алкална, која не е вклучена во производот.

Scroll To Top
Close
Close
Производи
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување