Очила за читање – зголемуваат 1.6 пати

Original price was: 490 ден.Current price is: 250 ден.

49% Попуст
Close
Price Summary
  • 490 ден
  • 250 ден
  • 49%
  • 250 ден
  • Генерално заштедувате 240 ден (49%) на овој производ
На лагер
Краток опис:

Очила погодни за читање или за работа од близина. Зголемуваат 1.6 пати.
Удобни се бидејќи се лесни за носење и имаат силиконска гумичка на делот каде што очилата лежат на носната коска.

Материјал: пластика
Боја: црна рамка(како на фотографијата

Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување