Најнови производи

Ново22% Попуст

Држач за кошула 02

Краток опис:

Боја: црна
Материјал: полиестер
Висина на држачите: 10 cm
Сетот содржи х 2 држачи

51% Попуст
Магнетен појас за врат

Магнетен појас за врат

Краток опис:

Магнетен појас за врат за ублажување на болки.

Напомена:

Овој производ не е медицински и е наменет за ублажување на болки во вратот предизвикани од лошо седење или спиење, ревматски болки и сл…

44% Попуст
Нараквица „тег“ од природен црн камен од вулканска лаваНараквица „тег“ од природен црн камен од вулканска лава

Нараквица „тег“ од природен црн камен од вулканска лава

Краток опис:

Должина: 20cm
Големина на едно топче: 8mm
Големина на привезокот (тегот): 1.9cm
Материјал на топчињата: природен црн камен од вулканска лава
Материјал на привезокот (тегот): легура од цинк

29% ПопустНема лагер
Подлога за чаша со USB грејач (розева)

Силиконска подлога за чаша со USB грејач (розева)

Краток опис:

Материјал: Силикон
Дијаметар:
Боја: како на фотографијата

29% Попуст
Подлога за чаша со USB грејач (сина)

Силиконска подлога за чаша со USB грејач (сина)

Краток опис:

Материјал: Силикон
Дијаметар:
Боја: како на фотографијата

27% Попуст

Престилка за готвење „Машко тело“ 02

Краток опис:

Материјал: Полиестер
Димензии: 55-60cm x 72cm

51% Попуст

Рачен часовник – Whatever, I’m late anyway

Краток опис:

Дебелина на часовникот: 8mm

Површински дијаметар: 40mm

Должина на ремен: 230mm

Ширина на ремен: 20mm

Тежина: 30g

Водоотпорен: НЕ

51% Попуст

Mystery box

Краток опис:

Мистериозна кутија полна со вредни изненадувања!
Составена од збир на повеќе производи.

36% Попуст
Нараквица „сончев систем“ со природен каменНараквица „сончев систем“ со природен камен

Нараквица „сончев систем“ со природен камен – модел 01

Краток опис:

Материјал: природен камен
Должина: околу 19cm

56% ПопустНема лагер
Нараквица „сончев систем“ со природен каменНараквица „сончев систем“ со природен камен

Нараквица „сончев систем“ со природен камен – модел 02

Краток опис:

Материјал: природен камен
Димензија на топчињата: 8х10mm
Должина: околу 19cm

56% Попуст

Рачен часовник – модел 12

Краток опис:

Облик: Тркалезен

Дијаметар на куќиштето: 38 mm

Дебелина на куќиштето: 9 мм

Должина на ремен: 230 mm

Ширина на ремен: 20 mm

Водоотпорен: НЕ

29% Попуст
Сет од два привезоци - сидро и котва

Сет од два привезоци – сидро и котва

Краток опис:

Материјал: легура од цинк

Сетот вклучува 2 привеци (како на фотографијата)

29% Попуст
Сет од два привезоци - срце со клуч и катанче

Сет од два привезоци – срце со клуч и катанче

Краток опис:

Материјал: легура од цинк

Сетот вклучува 2 привеци (како на фотографијата)

28% Попуст

Женско ланче со „I love you“ на 100 јазици – срце 02

Краток опис:

Материјал: Легура
Димензии на срцето: 1.4 х 1.8cm
Тежина: 4-5g
Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

44% Попуст
Брош - мини стетоскоп

Брош – мини стетоскоп

Краток опис:

Идеален подарок за најдобриот доктор, стоматолог…
Материјал: легура од цинк.
Димензија: 1.5 х 2.6cm

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување