За Неа

За Неа

Прикажување на сите 10 производи

Прикажи:
22% ПопустНема лагер

Држач за кошула 01 (беж)

Краток опис:

Боја: беж (месо боја)
Материјал: полиестер
Висина на држачите: 10 cm
Сетот содржи х 2 држачи

Original price was: 890 ден.Current price is: 690 ден.
22% ПопустНема лагер
Држач за кошулаДржач за кошула

Држач за кошула 01 (црн)

Краток опис:

Боја: црна
Материјал: полиестер
Висина на држачите: 10 cm
Сетот содржи х 2 држачи

Original price was: 890 ден.Current price is: 690 ден.
22% ПопустНема лагер

Држач за кошула 02

Краток опис:

Боја: црна
Материјал: полиестер
Висина на држачите: 10 cm
Сетот содржи х 2 држачи

Original price was: 890 ден.Current price is: 690 ден.
28% Попуст

Женско ланче со „I love you“ на 100 јазици – срце 02

Краток опис:

Материјал: Легура
Димензии на срцето: 1.4 х 1.8cm
Тежина: 4-5g
Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

Original price was: 390 ден.Current price is: 280 ден.
Избери опции This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
43% Попуст
Нараквица „сончев систем“ со природен каменНараквица „сончев систем“ со природен камен

Нараквица „сончев систем“ со природен камен – модел 01

Краток опис:

Материјал: природен камен
Должина: околу 19cm

Original price was: 690 ден.Current price is: 390 ден.
45% Попуст

Сет од две ланчиња – срце+клуч (2)

Краток опис:

Материјал: легура од цинк

Димензии на срцето: 2.2 х 2cm

Димензии на клучот: 1.8 х 1cm

Должина на ланчето: околу 45 + 5см

Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

Original price was: 400 ден.Current price is: 220 ден.
38% Попуст

Женско ланче – модел 01

Краток опис:

Големина на синџир: 37cm (Должината може да се прилагоди слободно)

Материјал: легура

Големина на приврзок: 3cm x 1.5cm

Боја: сина (како на фотографијата)

Количина: 1парче

Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

Original price was: 290 ден.Current price is: 180 ден.
Избери опции This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
36% ПопустНема лагер

Женско ланче со „I love you“ на 100 јазици

Краток опис:

Материјал: Легура
Димензии на срцето: 1.4 х 1.8cm
Тежина: 4g
Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

Original price was: 390 ден.Current price is: 250 ден.
Избери опции This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
81% Попуст

Очила за сонце – унисекс

Краток опис:

Материјал на рамка: Пластика
Заштита: UV 400
Боја: Црна
Димензии: Опишани на фотографијата

Original price was: 1,290 ден.Current price is: 250 ден.
43% Попуст

Сет од две ланчиња – срце+клуч

Краток опис:

Материјал: легура од цинк

Димензии: должина на срцето: 3.3cm; должината на клучот: 4.2cm

Должина на ланчето: околу 60 см

Тежина: околу 19,5 g

Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

Original price was: 490 ден.Current price is: 280 ден.
Scroll To Top
Close
Close
Производи
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување