Останато

Останато

(Се прикажува 1 - 20 производи од 21 производи)

Прикажи:
51% Попуст

Mystery box

Краток опис:

Мистериозна кутија полна со вредни изненадувања!
Составена од збир на повеќе производи.

40% Попуст
Држач за мобилен телефонДржач за мобилен телефон

Држач за мобилен телефон

Краток опис:

Димензии: 13*10.4*7.6cm

Материјал: АБС

Боја: Иста како на фотографијата (црна)

Ново18% Попуст
Магнетен појас за врат

Магнетен појас за врат

Краток опис:

Магнетен појас за врат за ублажување на болки.

Напомена:

Овој производ не е медицински и е наменет за ублажување на болки во вратот предизвикани од лошо седење или спиење, ревматски болки и сл…

40% Попуст
Обликувач за брада - проѕиренОбликувач за брада - проѕирен

Обликувач на брада – проѕирен

Краток опис:

Материјал: пластика
Боја: проѕирна
Димензии: 20.5 х 10.5 х 0.35cm

14% ПопустНема лагер

Чаша со рачка срце

Краток опис:

Бела, керамичка чаша со рачка срце.
Димензии: висина: 9.5cm, дијаметар: 8.2cm
Апликацијата на чашата ја има од двете страни, напред и назад.
Чашата е спакувана во кутивче.

32% ПопустНема лагер

Чаша, дизајн кафе 01

Краток опис:

Бела, керамичка чаша со принт/мотив како на фотографијата.
Чашата е спакувана во кутивче.

65% Попуст

Алатка за цртање на кафе од нерѓосувачки челик

Краток опис:

Материјал: нерѓосувачки челик
Должина: 13.5cm

77% Попуст

Алуминиумски, водоотпорен привеок за чување апчиња

Краток опис:

Материјал: легура од алуминиум
Димензии: 9.8 х 1.4cm
Составен од 3 дела кои се надоградливи еден со друг.

50% Попуст

Држач за шише со вентил за наводнување капка по капка

Краток опис:

Материјал: пластика
Боја: зелена
Димензии: 135 x 35 x 55mm

Еколошка четка за заби со бамбусова рачка

Краток опис:

Четка со висок квалитет за заштита на вашите заби. Бамбусот е биоразградлив и е безбеден за вашето здравје и заштитата на животната средина.

Карактеристики:
Материјал на рачка: Бамбус
Материјал на четка: Рециклиран најлон
Големина: 175 x 15 x 5mm
Тежина: 10гр
Боја: Исто како на фотографијата
Количина: 1 парче
Пакување: Кутија

31% Попуст

Еколошка четка за заби со бамбусова рачка – црна

Краток опис:

Четка со висок квалитет за заштита на вашите заби. Бамбусот е биоразградлив и е безбеден за вашето здравје и заштитата на животната средина.

Карактеристики:
Материјал на рачка: Бамбус
Материјал на четка: Рециклиран најлон
Големина: 175 x 15 x 5mm
Тежина: 10гр
Боја: Исто како на фотографијата
Количина: 1 парче
Пакување: Кутија

40% Попуст

Кутија за подарок 8 х 7.5cm

Краток опис:

Материјал: Хартија

Димензии: приближно 8 х 7.5 х 5cm

Боја: темно сина (како на фотографијата)

41% Попуст

Очила за читање – зголемуваат 1.6 пати

Краток опис:

Очила погодни за читање или за работа од близина. Зголемуваат 1.6 пати.
Удобни се бидејќи се лесни за носење и имаат силиконска гумичка на делот каде што очилата лежат на носната коска.

Материјал: пластика
Боја: црна рамка(како на фотографијата

13% Попуст

Пињата „My Little Pony pink“

Краток опис:

Нарачајте уникатна, рачно изработена пињата и направете го роденденот на Вашето најмило да биде незаборавен!

  • Просечна димензија на пињатата е околу 50-70cm.
  • Изработена е од лесни и меки материјали и е безбедна за Вас и Вашите деца.
  • Полна пињата со слатки изненадувања: крем банани, бонбони, мастики, лижавчиња и/или конфети.

Бесплатна испорака само во Скопје.

1,300 ден
13% Попуст

Пињата Sponge Bob

Краток опис:

Нарачајте уникатна, рачно изработена пињата и направете го роденденот на Вашето најмило да биде незаборавен!

Просечна димензија на пињатата е околу 50-70cm.
Изработена е од лесни и меки материјали и е безбедна за Вас и Вашите деца.
Полна пињата со слатки изненадувања: крем банани, бонбони, мастики, лижавчиња и/или конфети.

Бесплатна испорака само во Скопје.

1,300 ден
13% Попуст

Пињата срце

Краток опис:

Нарачајте уникатна, рачно изработена пињата и направете го роденденот на Вашето најмило да биде незаборавен!

  • Просечна димензија на пињатата е околу 50-70cm.
  • Изработена е од лесни и меки материјали и е безбедна за Вас и Вашите деца.
  • Полна пињата со слатки изненадувања: крем банани, бонбони, мастики, лижавчиња и/или конфети.

Бесплатна испорака само во Скопје.

1,300 ден
63% Попуст

Пластичен држач за сунгерче

Краток опис:

Материјал: пластика
Должина: 8см
Ширина: 2cm
Висина: 7см
Боја: Сина
Во производот не е вклучено сунгерче.

75% Попуст

Привезок срце+клуч

Краток опис:

Материјал: пластика

Димензии: 75 х 40mm

Срце: 45 х 40mm

Клуч: 52 х 30mm

29% Попуст

Рамка со фотографија елен 15x20cm

Краток опис:

Рамка со фотографија елен.
Димензии на внатрешниот дел 15 х 20cm.
Боја на рамката: бела со кафеава

48% Попуст

Филџан со постоље и лажичка

Краток опис:

Сетот вклучува:
– Филџан на кој во форма на срце пишува „I love you“ висина:6cm; дијаметар 9cm.
– Постоље со магнет за држење на лажичката 12x9cm.
– Лажичка.
– Кутија.

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување