29% Попуст

Држач за мобилен телефон „Essager“ (бел/црн/розев)

250 ден

Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 250 ден
  • 29%
  • 250 ден
  • Генерално заштедувате 100 ден (29%) на овој производ
Краток опис:

Димензии: 5*12*9.8cm

Материјал: АБС

Боја: Иста како на фотографијата

Издржлива тежина: <200g.

Избриши
SKU: Не е достапно Категорија

Штотуку прегледани

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar