Аксесоари

Аксесоари

(Showing 1 – 20 products of 30 products)

Прикажи:
40% Попуст
Брош - мини стетоскоп

Брош – мини стетоскоп

Краток опис:

Идеален подарок за најдобриот доктор, стоматолог…
Материјал: легура од цинк.
Димензија: 1.5 х 2.6cm

26% Попуст
Држач за кошулаДржач за кошула

Држач за кошула

Краток опис:

Боја: црна
Материјал: полиестер
Висина на држачите: 10 cm
Сетот содржи х 2 држачи

54% Попуст

Женско ланче со „I love you“ на 100 јазици – срце 02

Краток опис:

Материјал: Легура
Димензии на срцето: 1.4 х 1.8cm
Тежина: 4-5g
Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

29% ПопустНема лагер
Нараквица „сончев систем“ со природен каменНараквица „сончев систем“ со природен камен

Нараквица „сончев систем“ со природен камен – модел 01

Краток опис:

Материјал: природен камен
Должина: околу 19cm

30% Попуст
Нараквица „сончев систем“ со природен каменНараквица „сончев систем“ со природен камен

Нараквица „сончев систем“ со природен камен – модел 02

Краток опис:

Материјал: природен камен
Димензија на топчињата: 8х10mm
Должина: околу 19cm

38% Попуст

Сет од две ланчиња – срце+клуч (2)

Краток опис:

Материјал: легура од цинк

Димензии на срцето: 2.2 х 2cm

Димензии на клучот: 1.8 х 1cm

Должина на ланчето: околу 45 + 5см

Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

28% Попуст

Брош – анананас

Краток опис:

Материјал: легура од цинк
Димензии: 2.8 х 4.2cm

49% ПопустНема лагер

Брош – кактус 01

Краток опис:

Материјал: легура од цинк.
Димензии: 2.6 х 1.5cm

40% Попуст

Брош – кактус 02

Краток опис:

Материјал: легура од цинк.
Димензии: 2.0 х 1.6cm

40% Попуст

Брош – кактус 03

Краток опис:

Материјал: легура од цинк.
Димензии: 2.0 х 1.6cm

40% Попуст

Брош – кактус 04

Краток опис:

Материјал: легура од цинк.
Димензии: 2.2 х 1.7cm

38% Попуст

Брош – кученце со коска

Краток опис:

Материјал: легура од цинк
Димензии на брошот: 2 х 2.5cm
Димензии на коската: 1 х 2cm

48% Попуст

Брош – ножички

Краток опис:

Материјал: легура од цинк
Димензии: 1.5 х 2.2cm
Тежина: 3g

53% Попуст

Брош – птица

Краток опис:

Материјал: легура од цинк
Димензии: 4.5 х 5.2cm

49% Попуст

Брош – филадендрон

Краток опис:

Материјал: легура од цинк
Димензии: 1.7 х 2.6cm

28% Попуст

Брош – фламинго

Краток опис:

Материјал: легура од цинк
Димензии: 3.2 х 5.5cm

52% Попуст

Женско ланче – модел 01

Краток опис:

Големина на синџир: 37cm (Должината може да се прилагоди слободно)

Материјал: легура

Големина на приврзок: 3cm x 1.5cm

Боја: сина (како на фотографијата)

Количина: 1парче

Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

Женско ланче со „I love you“ на 100 јазици

Краток опис:

Материјал: Легура
Димензии на срцето: 1.4 х 1.8cm
Тежина: 4g
Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

39% Попуст

Нараквица – модел 01

Краток опис:

Моден додаток – нараквица.
Материјал: кожа
Димензии: 22cm x 4cm

33% Попуст

Нараквица – модел 04

Краток опис:

Моден додаток – нараквица.
Должина: 40cm
Тежина: околу 10g

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување