Алуминиумски, водоотпорен привеок за чување апчиња

90 ден

77% Попуст
Close
Price Summary
  • 390 ден
  • 90 ден
  • 77%
  • 90 ден
  • Генерално заштедувате 300 ден (77%) на овој производ
На лагер
Краток опис:

Материјал: легура од алуминиум
Димензии: 9.8 х 1.4cm
Составен од 3 дела кои се надоградливи еден со друг.

Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување