Држач за кошула 01 (црн)

Original price was: 890 ден.Current price is: 690 ден.

22% Попуст
Close
Price Summary
  • 890 ден
  • 690 ден
  • 22%
  • 690 ден
  • Генерално заштедувате 200 ден (22%) на овој производ
Нема лагер!
Краток опис:

Боја: црна
Материјал: полиестер
Висина на држачите: 10 cm
Сетот содржи х 2 држачи

Категории: ,
Опис

Иновативен држач кој ќе ја држи кошулата соршено рамна и мазна преку целиот ден додека ја носите. Направен е од удобни и пријатни материјали за кожата, што ќе осигура дека држачот и Вашето тело работат како едно. Прво, се го поставува околу горниот дел на нозете и потоа се закачува на кошулата. Постојано преку целиот ден, без разлика дали ќе седите или ќе го движите Вашето тело, Вие ќе изгледате неверојатно уредно, како само што да сте ја облекле кошулата, впрочем како што треба да изгледа секој вистински господин!

Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување