35% Попуст

Новогодишна престилка за готвење

450 ден

Close
Price Summary
  • 690 ден
  • 450 ден
  • 35%
  • 450 ден
  • Генерално заштедувате 240 ден (35%) на овој производ
Краток опис:

Материјал: Полиестер 100%
Димензии: 54cm x 73cm
* Може да се пере во машина за перење алишта на температура до 50°C
* Нема потреба од пеглање после перење

Категорија
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar