Привезок „Drive safe“

Original price was: 350 ден.Current price is: 190 ден.

46% Попуст
Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 190 ден
  • 46%
  • 190 ден
  • Генерално заштедувате 160 ден (46%) на овој производ
На лагер
Краток опис:

Материјал: не’рѓосувачки челик
Димензии на плочката: 4 х 1cm
Дијаметар на кружната плочка (love you): 1.8cm
Дијаметар на прстенот (за закачување): 2.5cm
Натпис: исто како на фотографијата

Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување