Женско ланче со „I love you“ на 100 јазици

250 ден

36% Попуст
Close
Price Summary
  • 390 ден
  • 250 ден
  • 36%
  • 250 ден
  • Генерално заштедувате 140 ден (36%) на овој производ
Нема лагер!
Краток опис:

Материјал: Легура
Димензии на срцето: 1.4 х 1.8cm
Тежина: 4g
Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

Избриши
SKU: Не е достапно Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување