Препорачано

Bluetooth 3,5мм AUX IN аудио адаптер за автомобил

290 ден

26% Попуст
Close
Price Summary
  • 390 ден
  • 290 ден
  • 26%
  • 290 ден
  • Генерално заштедувате 100 ден (26%) на овој производ
Побрзајте, уште 2 на лагер.
Краток опис:

Bluetooth верзија: 4.1
Фреквентен опсег: 2.4GHz
Профил: A2DP
Опсег на пренос: До 10m
I / O: 3.5mm женски приклучок, мини USB женски приклучок
Напојување: DC 5V
Време за полнење: Околу 30 мин
Време за работа: Околу 4ч
Димензии: 1.4х1.5х5.8cm
Боја: Црна

Пакетот вклучува:

1 * Bluetooth аудио ресивер
1 * 3.5mm до 3.5mm адаптер
1 * USB кабел за полнење

Категорија:
Опис

Отстранете ги каблите и слушајте ја омилената музика од вашиот телефон, таблет, лаптоп, компјутер, преку вашиот домашен аудио систем, аудио во автомобил, слушалки, MP3 или CD плеер користејќи Bluetooth комуникација помеѓу уредите. Погоден за сите паметни телефони, компјутери, авто техника со Bluetooth функција.
Компатибилен со домашни стереоизолации / звучници, стерео за во автомобил, слушалки со 3,5 милиметарски аудио влез.

Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување