44% Попуст

Брош – мини стетоскоп

140 ден150 ден

Close
Price Summary
  • 250 ден
  • 140 ден
  • 44%
  • 140 ден
  • Генерално заштедувате 110 ден (44%) на овој производ
Краток опис:

Идеален подарок за најдобриот доктор, стоматолог…
Материјал: легура од цинк.
Димензија: 1.5 х 2.6cm

Избриши
SKU: Не е достапно Категорија
Дополнителни информации
Одберете боја

Златно-црна, Сребрено-црна, Златно-црвена, Сребрено-црвена, Златно-светло сино, Сребрено-светло сино, Златено-прљаво бела, Сребрено-прљаво бела

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar