Престилка за брада

Original price was: 490 ден.Current price is: 280 ден.

43% Попуст
Close
Price Summary
  • 490 ден
  • 280 ден
  • 43%
  • 280 ден
  • Генерално заштедувате 210 ден (43%) на овој производ
Нема лагер!
Краток опис:

Престилка за заштита од паѓање на влакна при бричење односно украсување на брада.

Димензии: 120 х 75 cm

Водоотпорен материјал

Избриши
SKU: Не е достапно Категории: ,
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување