Сет од две ланчиња – срце+клуч

280 ден

43% Попуст
Close
Price Summary
  • 490 ден
  • 280 ден
  • 43%
  • 280 ден
  • Генерално заштедувате 210 ден (43%) на овој производ
На лагер
Краток опис:

Материјал: легура од цинк

Димензии: должина на срцето: 3.3cm; должината на клучот: 4.2cm

Должина на ланчето: околу 60 см

Тежина: околу 19,5 g

Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

Категории: ,
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување