Женско ланче – модел 01

Original price was: 290 ден.Current price is: 180 ден.

38% Попуст
Close
Price Summary
  • 290 ден
  • 180 ден
  • 38%
  • 180 ден
  • Генерално заштедувате 110 ден (38%) на овој производ
На лагер
Краток опис:

Големина на синџир: 37cm (Должината може да се прилагоди слободно)

Материјал: легура

Големина на приврзок: 3cm x 1.5cm

Боја: сина (како на фотографијата)

Количина: 1парче

Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

Избриши
SKU: Не е достапно Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување