54% Попуст

Женско ланче со „I love you“ на 100 јазици – срце 02

180 ден

Close
Price Summary
  • 390 ден
  • 180 ден
  • 54%
  • 180 ден
  • Генерално заштедувате 210 ден (54%) на овој производ
Краток опис:

Материјал: Легура
Димензии на срцето: 1.4 х 1.8cm
Тежина: 4-5g
Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

Избриши
SKU: N/A Category: Tag:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar