Нараквица – жилет

Original price was: 400 ден.Current price is: 150 ден.

63% Попуст
Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 150 ден
  • 63%
  • 150 ден
  • Генерално заштедувате 250 ден (63%) на овој производ
На лагер
Краток опис:

Моден додаток – нараквица.
Должина: 62cm
Материјал: кожа + легура од цинк
Боја на жилетот: сребрена

Избриши
SKU: Не е достапно Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување