Сет од две ланчиња – срце+клуч (2)

Original price was: 400 ден.Current price is: 220 ден.

45% Попуст
Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 220 ден
  • 45%
  • 220 ден
  • Генерално заштедувате 180 ден (45%) на овој производ
Побрзајте, уште 2 на лагер.
Краток опис:

Материјал: легура од цинк

Димензии на срцето: 2.2 х 2cm

Димензии на клучот: 1.8 х 1cm

Должина на ланчето: околу 45 + 5см

Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

Категории: ,
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување