Нараквица – модел 07

Original price was: 490 ден.Current price is: 200 ден.

59% Попуст
Close
Price Summary
  • 490 ден
  • 200 ден
  • 59%
  • 200 ден
  • Генерално заштедувате 290 ден (59%) на овој производ
Нема лагер!
Краток опис:

Моден додаток – нараквица.
Димензии: 21 x 17mm
Тежина: околу 24g
Боја: црна

Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување