Нараквица – модел 08

Original price was: 690 ден.Current price is: 250 ден.

64% Попуст
Close
Price Summary
  • 690 ден
  • 250 ден
  • 64%
  • 250 ден
  • Генерално заштедувате 440 ден (64%) на овој производ
На лагер
Краток опис:

Моден додаток – нараквица.
Димензии: 21cm x 20mm
Тежина: околу 27g
Боја: кафена

Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување