Нараквица „тег“ од природен црн камен од вулканска лава

Original price was: 450 ден.Current price is: 250 ден.

44% Попуст
Close
Price Summary
  • 450 ден
  • 250 ден
  • 44%
  • 250 ден
  • Генерално заштедувате 200 ден (44%) на овој производ
На лагер
Краток опис:

Должина: 20cm
Големина на едно топче: 8mm
Големина на привезокот (тегот): 1.9cm
Материјал на топчињата: природен црн камен од вулканска лава
Материјал на привезокот (тегот): легура од цинк

Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување