48% Попуст

Филџан со постоље и лажичка

150 ден

Close
Price Summary
  • 290 ден
  • 150 ден
  • 48%
  • 150 ден
  • Генерално заштедувате 140 ден (48%) на овој производ
Краток опис:

Сетот вклучува:
– Филџан на кој во форма на срце пишува „I love you“ висина:6cm; дијаметар 9cm.
– Постоље со магнет за држење на лажичката 12x9cm.
– Лажичка.
– Кутија.

Избриши
SKU: Не е достапно Категорија
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
1 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Sidebar