43% Попуст

Женско ланче со „I love you“ на 100 јазици

280 ден

Close
Price Summary
  • 490 ден
  • 280 ден
  • 43%
  • 280 ден
  • Генерално заштедувате 210 ден (43%) на овој производ
НЕМА ЛАГЕР
Краток опис:

Материјал: Легура
Димензии на срцето: 1.4 х 1.8cm
Тежина: 4g
Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

Избриши
SKU: N/A Category:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
1 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Sidebar