63% Попуст

Пластичен држач за сунгерче

30 ден

Close
Price Summary
  • 80 ден
  • 30 ден
  • 63%
  • 30 ден
  • Генерално заштедувате 50 ден (63%) на овој производ
Краток опис:

Материјал: пластика
Должина: 8см
Ширина: 2cm
Висина: 7см
Боја: Сина
Во производот не е вклучено сунгерче.

Категорија
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar