Привезок „If dad can not fix it“

Original price was: 290 ден.Current price is: 150 ден.

48% Попуст
Close
Price Summary
  • 290 ден
  • 150 ден
  • 48%
  • 150 ден
  • Генерално заштедувате 140 ден (48%) на овој производ
На лагер
Краток опис:

Материјал: легура на цинк
Димензии: прикажани на фотографијата
Дијаметар на прстенот (за закачување): 2.5cm
Натпис: исто како на фотографијата

Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување