34% Попуст

Сет од два привезоци – срце+срце

190 ден

Close
Price Summary
  • 290 ден
  • 190 ден
  • 34%
  • 190 ден
  • Генерално заштедувате 100 ден (34%) на овој производ
Краток опис:

Материјал: легура од цинк

Димензии (комплет со држачот): 31 х 83mm

Сетот вклучува 2 привеци (како на фотографијата)

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar