14% Попуст

Сет од два привезоци – срце+срце

250 ден

Close
Price Summary
  • 290 ден
  • 250 ден
  • 14%
  • 250 ден
  • Генерално заштедувате 40 ден (14%) на овој производ
Краток опис:

Материјал: легура од цинк

Димензии (комплет со држачот): 31 х 83mm

Сетот вклучува 2 привеци (како на фотографијата)

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
Facebook
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar