Привезок „Drive safe handsome. I love you.“ со додаток мотор

190 ден

34% Попуст
Close
Price Summary
  • 290 ден
  • 190 ден
  • 34%
  • 190 ден
  • Генерално заштедувате 100 ден (34%) на овој производ
Побрзајте, уште 1 на лагер.
Краток опис:

Материјал: не’рѓосувачки челик
Димензии на плочката: 4 х 1cm
Должина на додатокот (мотор): 2.5cm
Дијаметар на прстенот (за закачување): 3cm
Натпис: „Drive safe handsome. I love you.“

Категорија: Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување