Привезок „Drive safe handsome. I love you“

150 ден

48% Попуст
Close
Price Summary
  • 290 ден
  • 150 ден
  • 48%
  • 150 ден
  • Генерално заштедувате 140 ден (48%) на овој производ
Побрзајте, уште 1 на лагер.
Краток опис:

Материјал: не’рѓосувачки челик
Димензии на плочката: 3.5 х 1cm
Дијаметар на прстенот (за закачување): 2.5cm
Натпис: исто како на фотографијата

Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување