29% Попуст

Привезок – кактус

250 ден

Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 250 ден
  • 29%
  • 250 ден
  • Генерално заштедувате 100 ден (29%) на овој производ
Краток опис:

Материјал: легура од цинк
Големина на привезокот (кактусот): 3cm x 3.8cm
Големина комплет: 3cm x 7cm

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar