14% Попуст

Привезок „Be safe. I need you here, with me“ со додаток мотор

250 ден

Close
Price Summary
  • 290 ден
  • 250 ден
  • 14%
  • 250 ден
  • Генерално заштедувате 40 ден (14%) на овој производ
Краток опис:

Материјал: не’рѓосувачки челик
Димензии на плочката: 4 х 1cm
Должина на додатокот (мотор): 2.5cm
Дијаметар на прстенот (за закачување): 3cm
Натпис: исто како на фотографијата

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
Facebook
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar