51% Попуст

Сет од два привезоци – срце+клуч

190 ден

Close
Price Summary
  • 390 ден
  • 190 ден
  • 51%
  • 190 ден
  • Генерално заштедувате 200 ден (51%) на овој производ
Краток опис:

Материјал: легура од цинк

Димензии: срцето: 3 x 2.5cm; клучот: 1.8×3.5cm

Должина на привезокот комплет: околу 88 mm

Category:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar