69% Попуст

Привезок „If dad can not fix it“

90 ден

Close
Price Summary
  • 290 ден
  • 90 ден
  • 69%
  • 90 ден
  • Генерално заштедувате 200 ден (69%) на овој производ
Краток опис:

Материјал: легура на цинк
Димензии: прикажани на фотографијата
Дијаметар на прстенот (за закачување): 2.5cm
Натпис: исто како на фотографијата

Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar