-64%
-64%

Женски рачен часовник – модел 03

0 Review(s)
Дебелина на часовникот: 7.5mm. Бренд: Lvpai. Површински дијаметар: 35mm. Должина на ремен: 220mm Тежина: 21.5g. Водоотпорен: НЕ Површински материјал: легура.
1,350 ден 490 ден
-73%
-73%

Женски рачен часовник – модел 02

0 Review(s)
Должина: 23cm Дебелина: 0.7cm Дијаметар на делот на часовникот: 3.8cm Боја: како на фотографијата Водоотпорен но не е препорачливо да се пере во машина, да се бањате или да пливате со него.
1,790 ден 490 ден
-21%
-21%

Женска нараквица – модел 02

0 Review(s)
Должина: 16cm + 5cm простор за продолжување Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со неа.
290 ден 230 ден
-47%
-47%

Универзален држач за мобилен телефон

0 Review(s)
Материјал: Пластика + легура од алуминиум-магнезиум Должина: 70см (приближно) Отвор на држачот: околу 12см (макс.) Боја: црна
550 ден 290 ден
-35%
-35%

Ултрасоничен уред за дресирање и одбрана од агресивни кучиња

0 Review(s)
Материјал: ABS Боја: црна Фреквенција: 35-45HKZ Големина: 115 x 40 x 22mm Користи батерија: 1 X 9V алкална, која не е вклучена во производот.
690 ден 450 ден