Сет од два привезоци – срце+срце

Original price was: 390 ден.Current price is: 290 ден.

26% Попуст
Close
Price Summary
  • 390 ден
  • 290 ден
  • 26%
  • 290 ден
  • Генерално заштедувате 100 ден (26%) на овој производ
На лагер
Краток опис:

Материјал: легура од цинк

Димензии (комплет со држачот): 31 х 83mm

Сетот вклучува 2 привеци (како на фотографијата)

Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување