52% Попуст

Женско ланче – модел 01

140 ден

Close
Price Summary
  • 290 ден
  • 140 ден
  • 52%
  • 140 ден
  • Генерално заштедувате 150 ден (52%) на овој производ
Краток опис:

Големина на синџир: 37cm (Должината може да се прилагоди слободно)

Материјал: легура

Големина на приврзок: 3cm x 1.5cm

Боја: сина (како на фотографијата)

Количина: 1парче

Не е препорачливо да се наводенува или да се бањате со него.

Избриши
SKU: N/A Category:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar