Држач за мобилен телефон „Essager“ (бел/црн/розев)

Original price was: 350 ден.Current price is: 250 ден.

29% Попуст
Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 250 ден
  • 29%
  • 250 ден
  • Генерално заштедувате 100 ден (29%) на овој производ
На лагер
Краток опис:

Димензии: 5*12*9.8cm

Материјал: АБС

Боја: Иста како на фотографијата

Издржлива тежина: <200g.

Избриши
SKU: Не е достапно Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување