51% Попуст

Алуминиумски, водоотпорен привеок за чување апчиња

390 ден 190 ден

Close
Price Summary
  • 390 ден
  • 190 ден
  • 51%
  • 190 ден
  • Генерално заштедувате 200 ден (51%) на овој производ
Краток опис:

Материјал: легура од алуминиум
Димензии: 9.8 х 1.4cm
Составен од 3 дела кои се надоградливи еден со друг.

Category:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
Facebook
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar