Останато

Останато

Прикажување на сите 3 производи

Прикажи:
65% Попуст

Алатка за цртање на кафе од нерѓосувачки челик

Краток опис:

Материјал: нерѓосувачки челик
Должина: 13.5cm

50% Попуст

Држач за шише со вентил за наводнување капка по капка

Краток опис:

Материјал: пластика
Боја: зелена
Димензии: 135 x 35 x 55mm

40% Попуст

Кутија за подарок 8 х 7.5cm

Краток опис:

Материјал: Хартија

Димензии: приближно 8 х 7.5 х 5cm

Боја: темно сина (како на фотографијата)

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar