Останато

Останато

Прикажување на сите 4 производи

Прикажи:
14% ПопустНема лагер

Чаша со рачка срце

Краток опис:

Бела, керамичка чаша со рачка срце.
Димензии: висина: 9.5cm, дијаметар: 8.2cm
Апликацијата на чашата ја има од двете страни, напред и назад.
Чашата е спакувана во кутивче.

41% Попуст

Очила за читање – зголемуваат 1.6 пати

Краток опис:

Очила погодни за читање или за работа од близина. Зголемуваат 1.6 пати.
Удобни се бидејќи се лесни за носење и имаат силиконска гумичка на делот каде што очилата лежат на носната коска.

Материјал: пластика
Боја: црна рамка(како на фотографијата

25% Попуст

Привезок срце+клуч

Краток опис:

Материјал: пластика

Димензии: 75 х 40mm

Срце: 45 х 40mm

Клуч: 52 х 30mm

29% Попуст

Шоља за кафе со уникатен принт

Краток опис:

Материјал: керамика
Димензија на чашата: 7 х 7 cm
Натпис: исто како на фотографијата
Чашата е спакувана во кутивче.

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
1 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Sidebar